Laatst bijgewerkt op: 27-11-2022 15:42:29
Toon alleen winnaars
1

Arum

  • Jildert Wijbenga
  • Pieter den Breejen
  • Rinnert Tolsma
5 - 0
6 - 0
2

Folsgare

  • Jan Johannes van der Kamp
  • Laas van Dalfsen
  • Lieuwe van der Kamp
3

Achlum

  • Rudmer Faber
  • Melle Talsma
  • Hylke Talsma
5 - 2
6 - 6
4

Jubbega Hoornsterzwaag

  • Thieme Durk van Etten
  • Niek Talman
  • Jelte Drint
5

Grou

  • Tjerk Kamsma
  • Sido Harkema
  • Jan Yntema
5 - 1
6 - 2
6

Bolsward

  • Stefan Yska
  • Remco Yska
  • Kees Bekema
7

Winsum

  • Jesse Greidanus
  • Stefan Greidanus
  • Tjitte Reitsma
5 - 2
6 - 6
8

Witmarsum

  • Jordi Stoker
  • Nick Visser
  • Teun Westgeest
9

Driezum

  • Peter Boersma
  • Gerard Boersma
  • Jacob Boersma
2 - 5
0 - 6
10

Dronryp

  • Jorrit Nanninga
  • Bjorn Idsardi
  • Brent Timmerman
11

Exmorra

  • Johan Tolsma
  • Jarno Feenstra
  • Marten Leijenaar
5 - 1
6 - 2
12

Reduzum

  • Symen Miedema
  • Jitze Miedema
  • Simon Sjouke Zijlstra
13

Bitgum

  • Thom Dijkstra
  • Sjouke Beimers
  • Leon Wijning
5 - 0
6 - 0
14

Lollum Waaxens

  • Marten Algra
  • Liuwe-Meint Postma
  • Johannes Bouma
15

Stiens

  • Jarno Andringa
  • Bauke Jetze Kalsbeek
  • Pieter Miedema
2 - 5
4 - 6
16

Wommels

  • Milan van der Weg
  • Redmer Wiersma
  • Sietse Jellema
17

Niawier Metslawier Oosternijkerk

  • Pieter Siebe Cuperus
  • Jelmer Torensma
  • Jan Bandstra
5 - 1
6 - 6
18

Heerenveen

  • Luca Wijngaard
  • Jarno Soeting
  • Heiko Zijlstra
19

Marsum

  • Jelte Meesters
  • Jesse Miedema
  • Daniel Meesters
5 - 5
6 - 6
20

Sneek

  • Frans Oosterbaan
  • Ruurd Oosterbaan
21

Raerd

  • Jens Kooistra
  • Jelmer Foppe Drijfhout
  • Sybrand Veldhuis
5 - 2
6 - 2
22

Balk

  • Cees Dedmer Kramer
  • Ruben Hendriks
  • Sverre Stobbe
23

Makkum

  • Clive van der Weerdt
  • Leon Smink
  • Luuk Zwaagstra
3 - 5
0 - 6
24

Morra Lioessens

  • Folkert Jelmer Visser
  • Douwe Dijkstra
  • Johan Sipma
25

Harlingen

  • Kay Odolphi
  • Jaimy Koel
  • Menno Johnson
3 - 5
2 - 6
26

Sexbierum Pietersbierum

  • Remco Post
  • Stijn Scheffer
  • Nick van der Walt
27

Spannum

  • Fedde Hansma
  • Niels de Boer
  • Stijn Vincken
5 - 2
6 - 2
28

Wiuwert Britswert

  • Kiano Terpstra
  • Daan Terpstra
  • Wyger de Jong
29

Goenga

  • Jochem Lootsma
  • Folkert Yde Kievit
  • Johan Cnossen
4 - 5
0 - 6
30

Oude Bildtzijl

  • Jorn de Vries
  • Martin Tjepkema
  • Sjoerd van der Schaar
31

Franeker

  • Elmer Feenstra
  • Jan-Tymen Eisma
  • Jelmer Uijthof
5 - 4
6 - 4
32

Sint Annaparochie

  • Iwan Hiddinga
  • Jelvin Kaper
  • Rink Sterk
33

Hommerts Jutrijp

  • Matthys Renema
  • Folkert Wesselius
  • Ramon Raap
1 - 5
4 - 6
34

Leeuwarden

  • Harmen Zuidema
  • Otte Algra
  • Rein Breuker
35

Reahus Turns

  • Tjerk Andringa
  • Durk Bootsma
  • Ate Schaap